Co nabízíme:

Penzion (chata) Edita se nachází v obci Dolní Morava pod Králickým Sněžníkem.
V penzionu je kompletně vybavená kuchyně pro vlastní vaření, myčka, oplocená zahrada, klid, soukromí, parkování u domu.
Sportovní možnosti - turistika, cykloturistika, lyžování, houbaření, koupání v krytém, osvětleném, vytápěném bazénu u penzionu.

Možnost výletů po okolí, např. k pramenům Moravy, na Kralický Sněžník, vyhlídková věž - Stezka v oblacích Dolní Morava,  vojenské muzeum a klášter v Králíkách, papírny ve Velkých Losinách.

V penzionu je kompletně vybavená kuchyně s jídelnou pro vlastní vaření, oplocená zahrada, klid, soukromí, parkování u domu.
Jeden pokoj s 3 lůžky, jeden se 4 lůžky, a jeden s 6 lůžky, s možností 2x přistýlka, dvě koupelny, v suterénu finská sauna.

Wifi-  internet v ceně.

Vybavení:

Oplocená okrasná  zahrada.  Krytý, vytápěný a  osvětlený  bazén s protiproudem na dálkové ovládání. Dětský kolotoč, trampolína, pískoviště, houpačky a skluzavka. houpací síť, orlí hnízdo, venkovní ohniště.  Zastřešená pergola s venkovním krbem i grilem a lednicí.  V penzionu je kulečník,  stolní fotbal , posilovací věž . kompletně vybavena kuchyň, lednice s mrazákem, sporák se sklokeram. deskou a elektr. troubou, myčka, pračka, mikrovlnná trouba, překapávač, toustovač, varná konvice, wifi internet v ceně, DVD, plazma v přízemí i v patře. Pronajímá se pouze celý dům.

Provoz krytého bazénu od května do září.

V suterénu je finská sauna se sprchou, v přízemí je koupelna se sprchovacím koutem a WC ,+ samostatné WC, a v prvním patře modrá koupelna se sprchovacím koutem a WC.

Možnosti stravování:

Vlastní, je tu kompletně vybavena kuchyň, nebo v nedaleké restauraci Moravská Krčma 400m.