Co nabízíme :

 

Penzion (chata) Edita se nachází v obci Dolní Morava pod Kralickým Sněžníkem.
V penzionu je kompletně vybavená kuchyně pro vlastní vaření,myčka, oplocená zahrada, klid, soukromí, parkování u domu.
Sportovní možnosti - turistika, cykloturistika, lyžování, houbaření, koupání v krytém, osvětleném, vytápěném bazénu u penzionu.

Možnost výletů po okolí, např. k  pramenům Moravy, na Kralický Sněžník, vyhlídková věž - Stezka v oblacích Dolní Morava,  vojenské muzeum a klášter v Králíkách,  papírny ve Velkých Losinách,

V penzionu je kompletně vybavená kuchyně s jídelnou pro vlastní vaření, oplocená zahrada, klid, soukromí, parkování u domu.
Jeden pokoj s 3 lůžky, jeden se 4 lůžky, a jeden s 6 lůžky, s možností 2x přistýlka, dvě koupelny, v suterénu finská sauna.

Wifi-  internet v ceně.

VYBAVENÍ:

Oplocená okrasná  zahrada.  Krytý, vytápěný a  osvětlený  bazén s protiproudem na dálkové ovládání. Dětský kolotoč, trampolína, pískoviště, houpačky a skluzavka. Od roku 2016 nově houpací sit´,orlí hnízdo,venkovní ohniště.  Zastřešená pergola s venkovním krbem i grilem a lednicí.  V penzionu je kulečník,  stolní fotbal , posilovací věž . kompletně vybavena kuchyň, lednice s mrazákem, sporák se sklokeram. deskou a elektr. troubou, myčka,pračka, mikrovlná trouba, překapávač, toustovač, varná konvice, wifi internet v ceně, DVD, plazma v přízemí i v patře . Pronajímá se pouze celý dům.

Provoz krytého bazénu od května do září.

V suterénu je finská sauna se sprchou, v přízemí je oranžová koupelna se sprchovacím koutem a wc ,+ samostatné wc, a v prvním patře modrá koupelna se sprch. koutem a wc.

STRAVOVÁNÍ:

Vlastní, je tu kompletně vybavena kuchyń, nebo v nedaleké restauraci Moravská Krčma 400m.